top of page
Hafif Çelik Ev Sistemi, OSKA Tecrübesiyle Birleşti - Hafif Çelik Villa, Çelik Ev Modelleri, Çelik Ev Fiyatı, Prefabrik Ev

KURUMSAL      HAFİF ÇELİK EVLER     TINY HOUSE      MODÜLER EV      BİLGİLENDİRME      GALERİ      İLETİŞİM

yeni.gif
yeni.gif
yeni.gif
yeni.gif
yeni.gif
WhatsApp Image 2021-12-07 at 14.24.57.jpeg

Modüler Evler Nedir?

Mutluluğa giden en pratik ve hızlı yol!

1987'den Günümüze
10.000 Konut 

handshake.png

"Bu Tecrübeyi Kaçırmayın"

1 Günde Ev Sahibi Olmak Modüler Ev ile Artık Hayal Değil!

Modüler evler günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir yapı şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Modüler yapılarda kullanılan yapı malzemelerinin gittikçe gelişmesi, ürün yelpazesinin çeşitlenmesi modüler evin daha da konforlu, kullanışlı ve karlı olmasını sağlıyor. Fabrikada üretilen yapı parçalarının müşterinin isteklerine göre birleştirilip farklı tarzlarda yaşam alanlarının oluşturulmasıyla modüler evler oluşturulmaktadır. 

üçgen -75 m2 .jpg

Fabrika ortamında tasarlanıp üretilen modüler yapı parçaları beton atılmış zemine ya da yapı iskeleti hazır hale getirilmiş araziye monte edilmeye başlanır. Binanın temel yapısını oluşturan çelik yapı, bağlantı araçları ve yapının kaba malzemeleri hazır duruma getirilir. Hemen sonra modüler evin çatısı, pencereleri ve kapıları yerleştirilir. Yalıtım malzemeleri de eklenerek kaba montaj tamamlanır. En son elektrik ve su düzenekleri eklenir. Müşterinin isteğine göre zemin kaplamaları ve varsa özel kullanılacak ev aksesuarları da eklenip yapı kısa sürede tamamlanır.

DYrCY4nXkAAHE1M.jpg
ev-plani.jpg

Modüler ev binaları, fabrika tarafından kontrol edilen bir ortamda saha dışında üretilir. Bir bina tamamen de fabrika ortamında üretilebileceği gibi, sadece kimi kısımları da bu tarz bir üretim yöntemi ile elde edilebilir.

 

Çoğu durumda, modüler yükleniciler, her inşaat türünün kaynaklarını ve avantajlarını kullanmak için geleneksel genel yüklenicilerle birlikte çalışır. Tamamlanan modüller şantiyeye taşınır ve bir vinç ile birleştirilir. Modüllerin yerleştirilmesi evin büyüklüğüne göre birkaç saat ila birkaç gün arasında

değişiklik göstermektedir.

MODÜLER EV ÖZELLİKLERİ

Yer Tasarrufu

Üzerine kurulacağı arazinin yapı ve büyüklüğüne kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliği ve temel gerektirmeyen inşası sayesinde modüler evler alandan tasarruf etmenizi sağlarlar.

Hızlı Kurulum

İmalatının fabrika ortamında gerçekleştirilmesi nedeniyle üretimin hızlıca tamamlanması ve kurulum -montajının kolaylığı sayesinde zamandan tasarruf sağlar.

Enerji Tasarrufu

Modüler evler yüksek ısı izolasyonu, tasarruf için planlanan tasarımı ve doğal malzemelerin kullanılabilirliği ile dört mevsim enerjiden tasarruf sağlar.

Uygun Maliyet

Yapım aşamasında daha az malzeme kullanımı ve sonrasında sağladığı enerji tasarrufu sayesinde daha az bütçeyle hem ekonomik hem şık ve kullanışlı bir eve sahip olabilirsiniz.

Esnek Detaylar

Kişiye özel ve arazi yapısına uygun tasarlanabilen yapısı sayesinde estetik ve şık bir görüntü verirler.

 

Çeşitlilik

Kullanıcıların tercihine göre değişebilen malzemeleriyle modüler evler farklı farklı yapılarda üretilebilme avantajına sahiptirler.

Taşınabilir

Taşınabilirliği ve kolay kurulumu sayesinde gittiğiniz yere evinizi götürebilir veya başka bir yerde betorname gibi pahalı yapılardan çok daha ucuza mal olacak şık bir ev yaptırabilirsiniz.

Çevre Dostu

Modüler yapıların parçaları birleştirilmek üzere sahaya hazır halde getirildiğinden yapım aşaması çok daha kısa sürede tamamlanır. Bu da hem çevreyi kirletmenin önüne geçer, hem gürültü kirliliği yaşanmasını engeller.

Modül evinizin yapımını Gaziantep’de bulunan 2.500 m2 kapalı alana sahip tesisimizde son teknolojiden faydalanarak gerçekleştiriyoruz. Siz de bir Tiny House sahibi olmak isterseniz, tesislerimize dilediğiniz zaman gelebilir, aradığınız konforu, kaliteyi ve sağlamlığı yerinde görebilir, deneyimleyebilirsiniz.

ÜRETİM TESİSİ 

Başpınar organize OSB Mah. -  2. Bölge Celal doğan Bul. No.18 E Blok - Şehitkamil / GAZİANTEP

Daha Pratik Bir Ev

Modül evinizle istediğiniz mevsimde, istediğiniz yerde yaşabilirsiniz. 

Teknolojik Evler

Yeni teknolojilere sahip daha estetik, konforlu, pratik ve güvenli tiny house inşa ediyoruz.

Üstün Kalite

Uygulamalarımızda üst kalite ürünler kullanarak standartları yükseltiyoruz

Patentli Ürünler

Yıllardır müşterilerimize verdiğimiz güven ve tecrübeyle en iyisi için çalışıyoruz.

bottom of page