top of page
WhatsApp Image 2021-12-07 at 14.24.57.jpeg

Neden Biz

Tecrübe ve güven dolu bir ayrıcalık.

35 Yıllık Tecrübe

Kurulduğumuz 1987 yılından beri OSKA İNŞAAT A.Ş. olarak binlerce konut yaptık. OSKA ÇELİK EV ile de binlerce konut yapma hedefi belirledik. 

Üstün Hizmet Anlayışı

Özel konut projelerinize tecrübeli ekiplerimizle, profesyonel çözümler sunarak, ihtiyaçlarınızı karşılama ve memnuniyet garantisi veriyoruz.  Sektörde lider bir firma olarak çalıştığımız alanlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunmak için kapsamlı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Kimi zaman insanlar özel villalarını basite indirgeyerek sırf ucuz olduğu için işin ehli olmayan firmalara villalarını teslim ediyorlar. Bu gibi durumlarda sorun yaşamamak adeta kaçınılmaz oluyor. İşte tamda bu yüzünden Oska Çelik Ev şirketini kurduk.

Hızlı İnşa ve Uygun Fiyatlar

Oska Çelik Ev yapılarının öne çıkan özellikleri arasında teknolojik hızlı üretim sistemi, yüksek kalitede uzun ömürlü malzeme kullanımı, kısa sürede yerinde kurulum, ekonomik fiyat ve en önemlisi OSKA GRUP tecrübe ve güvencesidir.

Neden Biz,  Oska Çelik Ev -  Arsa Sizden, Hafif Çelik Ev Bizden! - Hafif Çelik Villa, Çelik Ev Modelleri, Çelik Ev Fiyatı, Prefabrik Ev
bottom of page